Loading...
Loading...
Loading...
Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 19:00

dentis2017@gmail.com

+389 77 821 791

За нас

Кои сме ние?

ПЗУ Дентис ординација по општа стоматологија е основана во февруари 2017 година од д-р Жарко Петровски. Д-р Петровски, роден 1976 година во Скопје, дипломирал на Стоматолошкиот Факултет во Скопје во 2003 година. Од септември 2004 го започнува својот професионален ангажман како стоматолог.

ПЗУ Дентис во својот тим вклучува уште двајца стоматолози: д-р Александра Ниниќ и д-р Виктор Гилев, а тимот го комплетира сестра Ема. Ординацијата нуди услуги од областа на конзервативната стоматологија, детска стоматологија, стоматолошка протетика и орална хирургија. Во склоп на ординацијата има и рентген кабинет.

ПЗУ Дентис има склучено и договор со фондот на РМ.

Закажете преглед
Нашите услуги

Што работиме?

Располагаме со стручен кадар подготвен да одговори на сите ваши проблеми поврзани со оралното здравје. Работиме во областа на:

Закажете преглед

+389 77 821 791

Општа стоматологија

Детска стоматологија

Стоматолошка протетика

Орална хирургија

Рентген кабинет

Your smile is important to us

Нашите пациенти се наш најгоем приоритет. Закажете преглед во нашата ординација.

Закажете преглед Контакт
Нашата работа низ фотографии

Галерија

Пред композитни фасети

Потоа со композитни фасети

Пред циркониум без метална коронка

Потоа - циркониоум со метална коронка

Пред - Замена на метал керамички мост со циркониум

Потоа - Замена на метал керамички мост со циркониум

Пред

Потоа

Контакт

Контактирајте не

Адреса
Призренска 3AⲼ-1, Скопје, Македонија
Email
dentis2017@gmail.com
Телефон
+389 77 821 791
Работно време
Пон - Пет од 09:00 до 19:00
Се вчитува....
Дојде до грешка, Ве молиме обидете се повторно
Вашата порака е испратена. Ви благодариме!

© Дентис . Сите права се задржани.

Изработено од ИнОне